Álláshirdetés

Teljes munkaidős

Főbb feladatok, munkák:

1, Tárgyi eszköz könyveléssel kapcsolatos komplex feladatok ellátása.

2, Analitikus nyilvántartások főkönyvvel történő egyeztetése.

3, Közreműködés, adminisztráció a tárgyi eszközök leltározási tevékenységében, selejtezések lebonyolításában, egyeztetési feladok ellátása.

4, Nagy beruházások, felújítások, projektek pályázati lebonyolításának és koordinálásának adminisztrációs intézése.

5. Üzemeltetési és műszaki munkacsoport adminisztrációs feladatai,

• Az álláshoz tartozó elvárások:
1, Minimum 1-2 év pénzügyi tapasztalat,
2, MS Office ismeretek,
3, Pontosság, precizitás, önállóság,
4, Rugalmasság, elkötelezettség,
5, Rendszerszintű gondolkodás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
1, Felsőfokú gazdasági végzettség,

2, Mérlegképes könyvelői végzettség

3, Jó kommunikációs készség.

• Szükséges tapasztalat:
1-2 év szakmai, pénzügyi tapasztalat

•Jelentkezés módja:
Magyar nyelven fényképes önéletrajz és motivációs levél küldése, bérigény megadásával a hr@muza.hu e-mail címre.

• Egyéb információ:
Munkába lépés időpontja: 2018. március 1.
Jelentkezési határidő: 2018. január 31.

Szabadság út 6
Gödöllő 2100